Hızlı İletişim
Telefon Numaralarımız ;
  • 0532 741 83 70
  • 0539 393 31 51

Hakkımızda

PEKİ YA BİZ KİMİZ ? 

BİLGİLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ;

Sağlığımızı tehdit eden mikroorganizmalar her geçen gün, hızla değişmekte ve çoğalmaktadır. Bu artış ve değişim karşısında sektörümüzde; bilinçli yaklaşım ile sunulan hizmetteki ve üretilen ürünlerde ki sorumluluğun farkında olmak büyük önem taşımaktadır. Hizmet sunduğumuz ve ürün ürettiğimiz her alanda; insan sağlığını tehdit edecek riskleri tespit ederek, riskleri engelleyecek yöntem ve sistemleri geliştirmekteyiz ve uygulamaktayız. “Sağlığın Korunması” sorumluluğunu taşımaktayız.

YENİLİKÇİ VE DÜRÜST;

Günlük yaşam alanlarımızda önceleri temizlik kavramı yeterli gelmekte iken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik kavramı yeterli gelmemektedir. Uzun süredir yer edindirmeye çalıştığımız “Hijyen” kavramı son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Uygulamalarımızda kirin görülen boyutuna verilen önemden daha fazlasını görülmeyen boyutuna göstermekteyiz. Uygulamalarımızın ve ürünlerimizin geniş kapsamlı detaylarını müşterilerimizle paylaşarak denetim kolaylığı sağlamaktayız. Yaptığımız uygulamaların ve ürettiğimiz ürünlerin etkinliğini düzenli laboratuar çalışmaları ile takip etmekteyiz.

İSTİKRARLI VE KALICI;

Sunduğumuz hizmetlerde ve ürettiğimiz ürünlerde; uzun ömürlü ve düşük kar hedefli bir ticari birlikteliği hedef almaktayız. Hizmet ve ürün kalitesinin uluslararası standartlara yükseltilmesi, hizmetlerin ve ürünlerin satın alımı aşamasında bizi tercih eden kurumların pişmanlık duymaması için, yatırımlarımız ve sorumluluklarımızla ilgili üst düzeyde özen göstermekteyiz. Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana; memnuniyetsizlik nedeni ile sona eren ticari ilişkimizin olmaması haklı gururumuzdur.