Hızlı İletişim
Telefon Numaralarımız ;
  • 0532 741 83 70
  • 0539 393 31 51

Hizmetlerimiz

FAALİYETİMİZ;

Hizmet Sunumu ve Hijyen Teknolojileri olmak üzere iki grup altında toplanmaktadır.

Temizlik yaklaşımı ile, temizlik firmaları ve temizlik şirketleri tarafından sunulan hizmet; değişen koşullar ve artan riskler nedeni ile günümüzde yeterli gelmemektedir. Bu sebeple, hizmetlerimiz; bilinen temizlik firması ve temizlik şirketi yaklaşımın ötesinde, temizlik firmalarına ve temizlik şirketlerine öncülük edecek bir misyon taşımaktadır. Aynı zamanda dünyadaki temizlik firmaları ile aynı standarda sahip olup, ülkemizde belirli faaliyet alanlarında ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır.

Hijyen Teknolojileri Kapsamında; ARGE merkezimizde geliştirmekte ve üretmekte olduğumuz makine, ekipman, ürün ve sistemler temizlik, hijyen, dezenfeksiyon ve sanitasyon uygulamalarına yeni bir yüz kazandırmaktadır.

HİZMET SUNUMU;

Hizmetlerimiz; bilinen temizlik firmaları ve temizlik şirketleri yaklaşımına yeni bir bakış açısı kazandırarak, işletmelerin uluslararası standartlarda temizlik, hijyen, sanitasyon ve dezenfeksiyon ihtiyaçlarının tamamını kapsamaktadır. Yürütülen hizmetin tüm ihtiyaçları kapsaması sebebi ile, ekonomik ve verimli bir organizasyon oluşturmaktadır. Aynı zamanda bu destek prosesinin sorumluluğu tamamen alınarak işletmenin asli faaliyetine daha fazla enerji ayırması sağlanmaktadır.

TEMİZLİK VE HİJYEN HİZMETLERİ KAPSAMINDA;

Yeni nesil temizlik firması ve temizlik şirketi kapsamında; ev temizliği ve hijyeni, hastane temizliği ve hijyeni, okul temizliği ve hijyeni, ofis - fabrika temizliği ve hijyeni, konaklama tesisleri temizliği ve hijyeni, personel kıyafeti yıkama ve hijyeni, sosyal alan - tesis temizliği ve hijyeni, tekstil yüzey - halı yıkama ve hijyeni, zemin ve bina bakımı - cilalama, dış cephe ve cam temizliği, inşaat - tadilat sonrası bina bakımı ve temizliği faaliyetleri yürütülmektedir.

DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ KAPSAMINDA;

İç ortam havası dezenfeksiyonu, havalandırma kanalı dezenfeksiyonu, gıda ileri işlem alanı dezenfeksiyonu, gıda üretim hattı dezenfeksiyonu, ameliyathane dezenfeksiyonu, ilaç üretim alanı dezenfeksiyonu hizmetleri, temizlik firmaları ve temizlik şirketleri faaliyeti içerisinde ayrıca yürütülmektedir.

SANİTASYON HİZMETLERİ KAPSAMINDA;

Beyaz/pembe et işletmeleri sanitasyonu, kırmızı et işletmeleri sanitasyonu, süt işletmeleri sanitasyonu, makarna işletmeleri sanitasyonu, bisküvi işletmeleri sanitasyonu, çikolata/şekerleme işletmeleri sanitasyonu, unlu mamuller işletmeleri sanitasyonu, konserve işletmeleri sanitasyonu, içecek işletmeleri sanitasyonu hizmetleri, temizlik firmaları ve temizlik şirketleri faaliyeti içerisinde ayrıca yürütülmektedir.

HİJYEN TEKNOLOJİLERİ;

Temizlik, hijyen, dezenfeksiyon ve sanitasyon faaliyetlerini temizlik firmaları ve temizlik şirketlerinden hizmet almadan bünyelerin de yürüten işletmelerin teknoloji, makine, ekipman, ürün, sistem ve eğitim ihtiyaçları karşılanmaktadır.
 
Üretimini yapmakta olduğumuz teknoloji, mekine, ekipman ve sistemlerin beraberinde; dünyadaki en iyi ve yeni teknoloji, sistem, makine, ekipman ve ürünlerin Türkiye, Orta Asya ve Arap Yarımadası temsilcilikleri yapılmaktadır.
 
ARGE merkezimizde; bir taraftan işletmeye özel sistemler hazırlarken, diğer taraftan da sunmakta olduğumuz hizmetleri yüksek kalitede, düşük maliyet ile sağlayacak ürünleri geliştirerek kullanmakta ve sektöre sunmaktayız.